

Het ‘Schelpenpad’ zal worden afgesloten vanaf 27 januari tot eind maart.
Ook ’s avonds en in de weekenden is er geen toegang.
Aannemer Jelle Bijlsma voert momenteel in en rond Terherne de nodige werkzaamheden uit. Dit in verband met het project ‘Ophogen waterkering Terherne’ van Wetterskip Fryslân.
De werkzaamheden rond de Ûtbuorren zijn bijna afgerond. Inmiddels is de aannemer gestart bij Camping Van der Meer. Vanaf maandag 27 januari starten de werkzaamheden aan de Nije Slachtedyk. Dit is het schelpenpad langs het Sneekermeer. Het pad tussen de standcamping en het bruggetje over de Jongebuorsterfeart is daarom vanaf aanstaande maandag tot eind maart geheel afgesloten. Ook ’s avonds en in de weekenden en op dagen dat ter plaatse niet gewerkt wordt.
Hiernaast vinden de komende periode ook werkzaamheden plaats op Waterpark De Zoutpoel, It Efterom, en Louwer om é Tún.
It Efterom is naar verwachting afgesloten van ca. 10 maart tot en met ca 21 maart.
De werkzaamheden bij Louwer om’e Tún vinden plaats van half februari tot half maart. Hiervoor hoeft de weg vrijwel niet afgesloten te worden.
De betreffende wegen en paden zijn uiterlijk half april gereed. Dus vóór de paasdagen en daarmee vóór de opening van het watersportseizoen op 21 april kunnen we weer volop gebruik maken van onze vernieuwde fiets- en wandelpaden.
