Leeftijdsgenoten ontmoeten en praten over dingen die er toe doen.
Vorige week is huis aan huis in Terherne een flyer verspreid over het UP-project. Namens onze gemeente De Fryske Marren organiseert sociaal werk De Kear deze bijeenkomsten. De eerste bijeenkomst is op maandag 31 januari 2022, 10.00 – 11.30 uur, in de Buorkerij.
De toegang en de koffie is gratis.
(bij onze vorige gemeente Boarnsterhim werd het sociaal werk in Terherne gecoördineerd door Martine Vonk; onze huidige gemeente De Fryske Marren heeft gekozen om samen te werken met sociaal werk De Kear in Joure, en Francien Bekius organiseert deze gesprekken)
Wat niet heel duidelijk in de folder stond is dat de gesprekken zijn bedoeld voor 50-plussers, om elkaar ook eens op deze manier te ontmoeten en te spreken.
Iedere 50-plusser is welkom, maar het verzoek is om je wel aan te melden. Dat aanmelden kan bij Francien Bekius van De Kear, Haar telefoonnummer is 06 5129 1163, haar emailadres is [email protected].
Vergeet niet om je QR-code mee te nemen, plus een mondkapje. Het mondkapje mag af op de zitplaats.
Voor een overzicht van de coronamaatregelen voor dorpshuizen, kijk op terherne.nl bij Nieuws uit Terherne